جستجو

معرفی مرکز تحقیقات

  • مرکز تحقیقات سلامت بینایی در سال ۱۳۹۰ با همت آقای دکتر خسرو جدیدی تاسیس شد. هدف اصلی راه اندازی این مرکز، انجام پژوهش های پایه و بالینی در جهت تشخیص و درمان بیماری های چشمی است. در سال های  کوتاه فعالیت این مرکز، روابط علمی گسترده با مراکز مختلف  دانشگاهی و بالینی داخلی و خارجی برقرار شده است و با همکاری پزشکان، پژوهشگران و دانشجویان توانمند، پژوهش های متعددی انجام شده و یا در حال انجام می باشد.

  • همگامي با دانش روز چشم پزشكي جهان، بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز، پرسنل مجرب ، با تجربه و آموزش دیده، ذخیره  هدفمند داده ها  و ارتباطات گسترده علمی، مرکز تحقیقات سلامت بینایی را به عنوان مرکزی قابل اعتماد و رفرنس در انجام تحقیقات کاربردی در زمینه تشخیص و درمان  بیماری های چشمی معرفی نموده است.

  • تیمی متشکل از تخصص های مختلف شامل چشم پزشکان، متخصصان مهندسی پزشکی و زیست فناوری، آمار زیستی و فناوری اطلاعات فرایند یک پژوهش ایده آل از ایده تا انتشار نتایج را  راهبری می کنند. نتایج این پژوهش ها در همایش های مختلف داخلی و بین المللی و همچنین در تعداد زیادی از مجلات علمی بین المللی منتشر شده است.

  • این مرکز در راستای انجام مسیولیت های مدنی خود ، جلسات و همایش های متعددی را به منظور آگاهی رسانی به جامعه در راستای جلوگیری از ابتلا و روش های درمان بیماری های مختلف چشمی برگزار نموده است. چشم انداز این مجموعه شامل  ارایه  راهکارهای  موثرتر و با عوارض  و هزینه کمتر جهت  تشخیص و درمان بیماری های چشمی ، گسترش  ارتباطات ملی و  بین المللی و در نهایت معرفی مرکز به عنوان یکی از مراکز معتبر بین المللی در حوزه تخصصی چشم می باشد.